Топ продаж
-10%

Сейф для грошей 310х200х200мм сейф для пістолета з ключовим замком для офісу і дому чорний
1 500 ₴
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20К
+380 (98) 807-74-93
Юлія- +380 (95) 777-17-15менеджер
- +380 (93) 088-05-39менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
-Зварена конструкція зі сталі;
-Внутрішні петлі;
-Товщина металу дверей – 2,5мм;
-Товщина металу корпусу 1,5 мм;
-Сейф можна зафіксувати анкерними кріпленнями.
- Ш * В * Г: 310х200х200мм
- Тип замку: Ключовий
- Вага: 5 кг
-Гарантія 5 років
ВІДПРАВЛЯЄМО НАЛОЖЕНИМ ПЛАТЕЖОМ БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина металу | 2.5 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Різновид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 310 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 197 мм |
| Внутрішня ширина | 307 мм |
| Внутрішня глибина | 197 мм |
| Загальні | |
| Вага | 5 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


