
Сейф для пістолета, сейф для грошей, міні сейф з ключовим замком
925 ₴
- Готово до відправки
- Код: РСД-15К
+380 (98) 807-74-93
Юлія- +380 (95) 777-17-15менеджер
- +380 (93) 088-05-39менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мебельный сейф с ключевым замком. Дверь его открывается на 100 градусов, а значит извлекать и размещать вещи Вам будет удобно. Также в комплект к мебельному сейфу прилагается два оригинальных комплекта ключей.
-Зварна конструкція зі сталі;
-Внутрішні петлі;
-Товщина металу двері - 2мм;
-Товщина металу корпусу-1,2 мм;
-Сейф можна зафіксувати анкерними кріпленнями.
- Ш*В*Г: 210х150х170мм
- Тип замку: Ключовий
- Вага: 3 кг
-Гарантія 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Різновид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 150 мм |
| Зовнішня ширина | 210 мм |
| Зовнішня глибина | 170 мм |
| Загальні | |
| Вага | 3 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴




