-20%

Сейф для зброї на 2 рушниці, сейф збройовий, сейф для рушниці, сейф для зберігання зброї
4 000 ₴
3 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1250-РСД
+380 (98) 807-74-93
Юлія- +380 (95) 777-17-15менеджер
- +380 (93) 088-05-39менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики сейфа:
- Зберігання: на 2 рушниці довжиною до 1230 мм.;
- Тип замку: ключовий замок
- Товщина металу корпусу/дверей – 1,2 мм;
- Габарити: Ш * В * Г: 250х1250х200 мм;
- Вага: 16 кг.;
- Гарантія: 5 років.
Комплектація: сейф, 2 ключі до дверей + 2 ключа до підпатронника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Наявність трейзера | Да |
| Різновид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1250 мм |
| Зовнішня ширина | 250 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 16 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴




