-5%

Сейф для пістолета, сейф для грошей, сейф для документів, сейф для офіса
2 700 ₴
2 565 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25КТ-30К
+380 (98) 807-74-93
Юлія- +380 (95) 777-17-15менеджер
- +380 (93) 088-05-39менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Розміри | 350x250x250 мм. |
| Тип замка | ключовий |
| Товщина металу дверей | 3 мм. |
| Товщина металу копуса | 1,5 мм. |
| Вага | 7 кг. |
| Гарантія | 5 років |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Різновид сейфа | збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Наявність трейзера | Да |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 565 ₴


